Sakura Dergi 2.inci Sayısı ile Karşınızda

3

Sakura Dergi Sayı 2

Uluyama Türk Japon Kültür Derneği bünyesinde hazırlanan Sakura Dergi, ikinci sayısı ile yayın hayatına bomba gibi devam ediyor. Sakura Dergisi, İki kültürün birbiri ile olan dostluğunu pekiştirme ve ülkemizi Japonya’ya DOĞRU bir şekilde anlatma amacıyla çıktığı yolculuğunda hem Türk hemde Japon halkı tarafından büyük bir ilgiyle ve sevgiyle karşılandı. Uluyama Derneği’nin Japonya ziyareti sırasında yakından deneyimleme şansı bulduğu bir gerçekte şuydu ki; Japonya da birçok noktaya ulaşan Sakura Dergisine olan ilgi beklenenden çok daha fazlaydı.

Sakura Dergi ikinci sayısında Avrupanın en güzel köyü Gölyazı, New York’dan Kapadokya ya uzanan yolculuğu ile Junko Yokomizo röportajı gibi eğlenceli makalelerin yanı sıra, Yeniçeriler ve Samurayları karşılaştıran Özel Dosya tarih makalelerinden, Göbeklitepe‘nin tarih uzmanlarını şaşırtan bulgularına uzanan geniş bir içerik ile sizleri bekliyor.

Destek veren herkese teşekkürler

Derginin hazırlanması, içeriği, dağıtımı ve tüm maddi manevi desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şunu tekrar belirtmek istiyoruz, bu dergi hepimizin… Birlikte Türk / Japon Dostluğunu daha ileri seviyelere taşımak için yılmadan yolumuza devam edeceğiz. Sizlerde Sakura Dergi‘ye destek olmak isterseniz, Uluyama Türk Japon Dostluk Derneği aracılığı ile bize ulaşabilir, dernek faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz…

Sevgiyle kalın…

Paylaş

Yazar Hakkında

Uluyama Türk-Japon Kültür Derneği'nin hazırladığı, 3 ayda bir ücretsiz olarak yayınlanan Türk-Japon Dostluk Dergisi.

 • inci gun

  Acaba bu derginizi çıkan bütün sayılarını nasıl elde edebiliriz? Posta yoluyla mümkün mü?

  • Merhabalar, öncelikle dergimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
   İetişim bilgilerinizi bize e-mail yoluyla ulaştırırsanız memnuniyetle size tüm sayıları gönderebiliriz.

   info@sakuradergi.com adresine bilgilerinizi gönderebilirsiniz…

   • inci gun

    Çok teşekkür ederim. Bilgilerimi gönderdim. Sabırsızlıkla bekliyorum.